KOLEJNA EDYCJA LEGIMI W NASZEJ BIBLIOTECE

Legimi w Białej - dostęp do ponad 60 000 ebooków i audiobooków za darmo

Gminne Centrum Kultury w Białej realizuje kolejną edycję Legimi czyli jednej z najpopularniejszych platform z darmowymi ebookami.

Legimi to jeden z najbardziej znanych portali z najnowszymi ebookami i audiobookami w Polsce. Ponad 60 000 pozycji za darmo dla naszych czytelników. Wybierz ulubioną książkę i czytaj na swoim tablecie czy smartfonie w dowolnym miejscu!

Co trzeba zrobić?

1. Przyjdź, zadzwoń lub napisz na Facebooku aby uzyskać kod (warunkiem jest posiadanie karty czytelnika w naszej bibliotece).

2. Następnie pobierz aplikację LEGIMI na swój komputer, tablet lub smartfon.

3. Załóż konto i zaloguj się używając kodu, który otrzymałeś w naszej bibliotece.

4. Przez miesiąc korzystaj bez limitu z największej bazy książek (ebooków) - kod należy aktualizować co miesiąc

Uwaga! liczba kodów ograniczona!

Więcej informacji u naszych bibliotekarzy - tel. 77 4387 589    e-mail: migbp.biala@poczta.onet.pl

Grafika przedstawia plakat promujący aplikację Legimi, na której można czytać darmowe ebooki i słuchać audiobooków