"Na skrzydłach wolności" - koncert niepodległościowy

"Na skrzydłach wolności"

koncert niepodległościowy

Burmistrz Białej oraz Gminne Centrum Kultury w Białej serdecznie zaprasza na koncert niepodległościowy "Na skrzydłach wolności" w wykonaniu Winyl Band i Aleksandry Stano. W repertuarze koncertu znajdą się autorskie utwory patriotyczne , jak również znane kompozycje takich wykonawców jak: Marek Grechuta, Anna German czy Grzegorz Tomczak. Ponadto program zawiera wspaniałe fragmenty poezji K.K Baczyńskiego czy Wisławy Szymborskiej. Zespół występował  z tym koncertem w Wiedniu na Dniach Kultury Polskiej, na Ukrainie w Żytomierzu dla Polonii oraz w wielu miastach Polski.

Start: 10 listopada (czwartek) godz. 18.00 - Sala widowiskowa Urzędu Miejskiego w Białej

Impreza biletowana - Bezpłatne wejściówki można odebrać w Gminnym Centrum kultury w Białej do dnia 7.11.2022r. - Liczba miejsc ograniczona

NA SKRZYDŁACH WOLNOŚCI.jpeg