*Aktualności*

• Nabór do chóru

Brak opisu obrazka
    GCK w Białej ogłasza nabór do chóru.
    Data publikacji: 21-01-2020 14:05
  • Nabór do grupy teatralnej

Brak opisu obrazka
    GCK w Białej ogłasza nabór do grupy teatralnej Międzypokoleniowy Teatr Odlotowy.
    Data publikacji: 21-01-2020 14:04
  • Ferie 2020 z GCK w Białej

Brak opisu obrazka
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcji przygotowanych na tegoroczne ferie. Są wyjazdy, przedstawienia teatralne, zajęcia plastyczne, zajęcia w bibliotece, turnieje - każdy znajdzie coś na siebie!
    Data publikacji: 16-01-2020 14:31
  • Noworoczne Spotkanie Seniorów 2020

Brak opisu obrazka
    24Styczeń 24 stycznia seniorzy gminy Biała będą bawić się na corocznym Noworocznym Spotkaniu Seniorów - wystąpi grupa TROJOKI.
    Data publikacji: 14-01-2020 18:42
  • Przypominamy o krzyżówce!

Brak opisu obrazka
    Przypominamy, że w grudniowym wydaniu Panoramy Bialskiej znajduje się krzyżówka, za której prawidłowe rozwiązanie można wygrać ciekawe nagrody (5 bonów ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców oraz 5 nagród rzeczowych ufundowanych przez GCK w Białej)! Na kupony czekamy do 17 stycznia :) Powodzenia!
    Data publikacji: 03-01-2020 08:22
  • Biała ma swoją E-CZYTELNIĘ dla wszystkich !

Brak opisu obrazka
    Wirtualna czytelnia IBUK LIBRA z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin. Gminne Centrum Kultury w Białej wychodząc na przeciw mieszkańcom od dzisiaj rusza z wirtualną czytelnią Ibuk Libra z całodobowym dostępem! Całkowicie za darmo ! Wystarczy przyjść do naszej biblioteki miejskiej i odebrać kod ważny cały rok ! Dostępnych jest ponad 2200 tytułów ( w tym 9 Olgi Tokarczuk )...
    Data publikacji: 02-01-2020 13:45