*Aktualności*

• Pokaż talent!

Brak opisu obrazka
    Na terenie województwa opolskiego prowadzony jest plebiscyt „POKAŻ TALENT”. Polega on na tym, że czytelnicy Nowej Trybuny Opolskiej oraz użytkownicy serwisu internetowego www.nto.pl dzięki głosowaniu przyznają głosy dla ulubionych wokalistów, tancerzy, muzyków, fotografów, doceniając także talenty kulinarne, artystyczne oraz najbardziej uzdolnione dzieci w kategorii Małe Talenty. Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie i wypromowanie najciekawszej osobowości naszego regionu spośród osób posiadających różnorodne talenty i umiejętności. Podczas konkursu, profile zgłoszonych osób prezentowane będą szerokiej publiczności na stronach drukowanych Nowej Trybuny Opolskiej, w Internecie na portalu www.nto.pl i fanpage’u na Facebook’u.
    Data publikacji: 20-02-2020 16:11
  • IV Bialska Akademia Wiedzy i Umiejętności

Brak opisu obrazka
    27Luty Już po raz czwarty zapraszamy na naszą Akademię Wiedzy gdzie czeka na was moc atrakcji...
    Data publikacji: 19-02-2020 09:23
  • Nabór do chóru

Brak opisu obrazka
    GCK w Białej ogłasza nabór do chóru.
    Data publikacji: 21-01-2020 14:05
  • Nabór do grupy teatralnej

Brak opisu obrazka
    GCK w Białej ogłasza nabór do grupy teatralnej Międzypokoleniowy Teatr Odlotowy.
    Data publikacji: 21-01-2020 14:04
  • Ferie 2020 z GCK w Białej

Brak opisu obrazka
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcji przygotowanych na tegoroczne ferie. Są wyjazdy, przedstawienia teatralne, zajęcia plastyczne, zajęcia w bibliotece, turnieje - każdy znajdzie coś na siebie!
    Data publikacji: 16-01-2020 14:31
  • Noworoczne Spotkanie Seniorów 2020

Brak opisu obrazka
    24Styczeń 24 stycznia seniorzy gminy Biała będą bawić się na corocznym Noworocznym Spotkaniu Seniorów - wystąpi grupa TROJOKI.
    Data publikacji: 14-01-2020 18:42